Subota , 20. Aprila 2024.

Sloga osvojila bod kod Bosne u Mionici

Fudbaleri Sloge iz Tojšića jučer su sa gostovanja kod Bosne iz Mionice donijeli bod kući. Naime, fudbaleri Sloge su odigrali 2:2 sa Bosnom iz Mionice, čime su pokazali da se za klub bori i na gostovanju kao i na domaćem terenu.

sloga-300x201Domaći su nakon prvog poluvremena imali prednost od 1:0, ali i igrača manje u terenu jer je zbog nesportskog ponašanja u 43.minutu iz igre isključen Huseinbašić. Domaći su iako sa igračem manje i u drugom poluvremenu napadali gol Sloge, a nakon jednog slobodnog udarca dolaze u vodstvo od 2:0.

Nakon primjenog drugog gola popularni “Cincari” se oslobađaju pritiska te preko Alagića smanjuju vodstvo na 2:1, da bi isti igrač postigao i konačan rezultat 2:2.

Tojšićani su sa ovim bodom ostali na petoj poziciji na tabeli sa jedanaest bodova prednosti nad Bosnom iz Kalesija sa kojom se sastaju u nedjelju.

Počela od kape za barbike i stare mašine, sada ima svoj brend, radionicu i savremene šivaće mašine i opremu

Nakon pet godina rada, odricanja, ljubavi i usavršavanja konačno može ubirati plodove svog rada. Sada …