Utorak , 23. Aprila 2024.

Poznata većina učesnika četvrtfinala KUP-a općine Kalesija

Fudbaleri kalesijske Bosne, Mladosti iz Kikača, Memića i Rainaca Gornjih igrat će u četvrtfinalu KUP-a općine Kalesija za ovu godinu.

Bosna je jučer savladala u Vukovijama Donjim savladala domaću Mladost 78 sa 4:2.

Mladost je u Kikača bila bila bolja od Sloge iz Tojšića rezultatom 2:1, dok su Memići plasman u četvrtfinale obezbijedili nakon boljeg izvođenja penala u utakmici sa Krušikom u Vukovijama Gornjim. Rezultat ovog meča nakon 90 minuta igre bio je 3:3, nakon čega se pristupilo izvođenju penala.

Preostala utakmica osminefinala između Spreče iz Donjih Rainaca i Bijeljevca iz Miljanovaca igra se danas.

Rainci Gornji nisu igrali u ovoj fazi takmičenja jer su prilikom izvlačenja parovi obezbijedili direktan plasman u četvrtinu finala općinskog KUP-a.

(RADIO FERAL)

Također pogledajte

Književna nagrada za Azira Šabića

Kalesijski književnik Azir Šabić pobjednik je književnog konkursa za izbor najbolje kratke priče pod nazivom …