Nedjelja , 7. Juna 2026.

Bakir Musić osvojio prvo mjesto u Beogradu

Jučer je održano Otvoreno dvoransko prvenstvo Beograda za seniore i seniorke u atletici. Takmičari Atletskog kluba “Sloboda – Tehnograd” ostvarili su zapažene rezultate, a ponovo je dominirao Bakir Musić.

Naš Kalesijac je u disciplini 200 metara osvojio prvo mjesto s vremenom 21.83.

Osim nastupa u svojoj najjačoj disciplini, Bakir je trčao i u utrci na 60 metara, gdje je s vremenom 6.99 osvojio treće mjesto.

Također pogledajte

BKC Kalesija: Otvorena izložba fotografija “Trenuci vječnosti”

U galeriji BKC-a “Alija Izetbegović” Kalesija u četvrtak sa početkom u 17:30 sati, otvorena je …