Nedjelja , 7. Juna 2026.

TK: Počela nastava u drugom polugodištu

Školskim zvonom danas je ozvaničen početak drugog polugodišta školske 2021/2022 godine u svim školama Tuzlanskog kantona.

Nastava u svim školama se odvija po standardnom modelu, a škole su spremne i na druge modele izvođenja nastave u zavisnosti od epidemiološke situacije.

Nadležni će svakih 15 dana u skladu sa epidemiološkom situacijom donositi odluku o načinu izvođenja nastave.

U 88 osnovnih škola u Tuzlanskom kantonu nastavu pohađa oko 36 hiljada učenika, dok je u 33 srednje škole ove školske godine upisano oko 14.500 hiljada učenika.

Također pogledajte

BKC Kalesija: Otvorena izložba fotografija “Trenuci vječnosti”

U galeriji BKC-a “Alija Izetbegović” Kalesija u četvrtak sa početkom u 17:30 sati, otvorena je …