Subota , 27. Juna 2026.

Druga licitacija uspješna: Passat načelnika Kalesije prodat za 20.300 KM

Načelnik Kalesije Sead Džafić u predizbornoj kampanji je obećao da će službenog passata prodati te da će novac preusmjeriti u izgradnju područne ambulante u Tojšićima. Prva licitacija na kojoj je bio ponuđen za 25.245 KM, nije uspjela, pa je danas u ponovljenoj passat prodat za 20.300 KM.

Ovu cijenu ponudio je Vasilije Đurović iz Bijeljine koji je postao vlasnik vozila, a službena dokumentacija i prevod vozila obavljen je odmah nakon licitacije.

 

Također pogledajte

Iz štampe izašla Monografija KUD-a “Biser” Tojšići

Kulturno-umjetničko društvo “Biser” Tojšići osnovano je 2010. godine na inicijativu mještana Mjesne zajednice Tojšići – …