Četvrtak , 25. Juna 2026.

Druga licitacija uspješna: Passat načelnika Kalesije prodat za 20.300 KM

Načelnik Kalesije Sead Džafić u predizbornoj kampanji je obećao da će službenog passata prodati te da će novac preusmjeriti u izgradnju područne ambulante u Tojšićima. Prva licitacija na kojoj je bio ponuđen za 25.245 KM, nije uspjela, pa je danas u ponovljenoj passat prodat za 20.300 KM.

Ovu cijenu ponudio je Vasilije Đurović iz Bijeljine koji je postao vlasnik vozila, a službena dokumentacija i prevod vozila obavljen je odmah nakon licitacije.

 

Također pogledajte

Kalesija ponovo uz Zmajeve: U srijedu gledajmo i bodrimo Zmajeve protiv Katara

Nakon fantastične atmosfere i velikog broja građana koji su prethodnih dana zajedno bodrili reprezentaciju Bosne …