Utorak , 30. Aprila 2024.

Mladost donijela bod iz Malešića, Bosna slavila kod kuće

Odigrane su prvenstvene utakmice 20.kola Druge lige FBiH „Sjever“. Bosna je u Kalesiji  sa igračem manje savladala Priluk sa 1:0, a pobjednosni pogodak postigao je Alibašić (81). Mladost iz Kikača je donijela bod sa gostovanja u Malešiću. Konačan rezultat susreta Mladost Malešići – Mladost Kikači bio je 2:2. Gosti iz Kikača su na poluvremenu vodili sa 0:2, golovima Mujkanovića (2) i Kovačevića (44). Međutim, u nastavku susreta domaći su uspjeli poravnati na 2:2, a strijelci su bili Omerović (52) i Klokić (90).

Najveće iznenađenje ovog kola priredili s fudbaleri Svatovca iz Poljica koji su slavili u Donjoj Mahali, dok je derbi kola između Seone i Radničkog iz Lukavca završen podjelom bodova.

Dizdaruša Bosna Kalesija :

Mektebsko takmičenje 2024: Ekipno najuspješniji takmičari iz džemata Dubnica, Seljublje i Prnjavor

U nedjelju, 28. aprila 2024. god., održano je mektebsko takmičenje. Najviše uspjeha su imali takmičara …