Nedjelja , 28. Aprila 2024.

Sloga zahvaljujući Ćiviću slavila na Adi, Bosna poražena u Živinicama

U okviru 25.kola Druge lige FBiH grupa Sjever, fudbaleri Sloge iz Tojšića na svom stadionu su savladali ekipu Priluka rezultatom 3:2.

fk_sloga

Podsjećanja radi, fudbaleri Sloge su kolo ranije na Gradskom stadionu u Kalesiji savladali Bosnu, pa su u utakmicu sa Prilukom ušli dosta opuštenije. Dokaz za tavo što je i rezultat prvog poluvremena 0:2 u korist gostiju. No, trener tojšićana Fahrudin Kuralić je i u ovom susretu želio pobjedu svojih momaka, pa su sve “karte” u drugom poluvremenu bačene u napad.

Domaći su smanjili prednost zahvaljujući autogolu, a dva gola koji su u konačnici bili i odlučujući za pobjedu postigao je nekadašnji igrač Travnika Ćivić.

Bosna iz Kalesije nastavlja sa lošim rezultatima. Nakon poraza od Sloge uslijedio je novi. Ovaj put od Slavena iz Živinica rezultatom 2:1. Gol za kalesijce postigao je Sadžid Fazlić, a ovo je bio 15 poraz u ovoj sezoni i sasvim sigurno Bosna spada u red ekipa sa najlošijim startom u proljetnom dijelu.