Nedjelja , 28. Aprila 2024.

Kalesijac Mersudin Ahmetović ponovo junak Sarajeva: Ulazak sa klupe i novi gol za 3 boda (VIDEO)

Fudbaleri Sarajeva na stadionu Asim Ferhatović Hase dočekali su ekipu Posušja u okviru četvrtog kola Premijer lige BiH. Bordo tim je slavio minimalnu pobjedu rezultatom 1-0.

Već u desetoj minuti fudbaleri Sarajeva tražili su penal nakon što je navodno protivnički igrač igrao rukom u svom šesnaestercu, međutim od toga nije bilo ništa.

Sarajevo je imalo terensku inicijativu u narednom periodu, ali mreže su mirovale.

U 30. minuti Sarajevo je dobilo penal, ali je udarac Suljića pročitao Kukić i odbranio njegov šut.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo promjene rezultata, pa se na odmor otišlo sa početnih 0-0.

Sarajevo je u drugom poluvremenu preuzelo inicijativu, ali Posušje je bilo izuzetno dobro defanzivno postavljeno.

Ipak, u 85. minuti utakmice Sarajevo stiže do prednosti. Pogodio je Mersudin Ahmetović za veliko slavlje navijača Sarajeva.

—- Video možete pogledati na linku OVDJE.