Utorak , 23. Juna 2026.

Počele Radničke – sportske igre u odbojci

U sali MSŠ Kalesija jučer su počele Radničke-sportske igre u odbojci na kojima je učešće uzelo šest ekipa. ok_bosna6-300x225Inače takmičenje u odbojci nazvano “Radničke-sportske igre” uvršeno je u program Radničkih igara gdje je još zastupljen i mali nogomet.

Ove godine učešće na igrama uzele su ekipe: Tehnoplan, Policijska uprava, Veterinarska stanica, Organ uprave, Unis Tok i Novi bunar.

U utorak se igra play off  koji će izboriti četiri ekipe.

Također pogledajte

Kalesija domaćin tuning spektakla: Više od 440 prijavljenih vozila

Ljubitelji automobila, tuninga i auto-kulture imat će priliku prisustvovati jednom od najvećih događaja ove vrste …