Subota , 27. Juna 2026.

Ministar Edin Ramić dobitnik najvišeg priznanja Općine Banovići – “Povelja Općine Banovići”

edin-ramic-banovici-priznanje-01

U petak, 8. septembra,  u Banovićima na Svečanoj akademiji uručeno je priznanje federalnom ministru raseljenih osoba i izbjeglica Edinu Ramiću za posebne i naročite zasluge u razvoju ove općine.

Također, ministar Ramić i načelnik općine Banovići Midhat Husić potpisali su ugovor vrijedan 80.000,00 KM za izgradnju putne komunikacije u povratničkim zajednicama.

Podsjećamo, zbog sličnih zasluga, ministar Edin Ramić je povodom Dana općine Kalesija, 23.maja 2017., dobio najveće priznanje Općine Kalesija – Plaketa sa zlatnim grbom.
Također, ministar Ramić je slična priznanja dobio i u povratničkim općinama, Srebrenica i Vukosavlje.

Također pogledajte

Iz štampe izašla Monografija KUD-a “Biser” Tojšići

Kulturno-umjetničko društvo “Biser” Tojšići osnovano je 2010. godine na inicijativu mještana Mjesne zajednice Tojšići – …