Nedjelja , 5. Maja 2024.

Šehidski kup: Sloga postigla 11 golova protiv slabašne Spreče

Fudbaleri Sloge iz Tojšića danas su na Adi sa 11:0 porazili ekipu Spreče iz Donjih Rainaca u okviru Šehidskog kupa Općine Kalesija.

Trener domaćih Šefik Imamović u prvom poluvremenu dao je priliku mlađim igračima kako bi vidio na koga može računati u prvenstvenim utakmicama u okviru Prve kantonalne lige, ali su u drugom poluvremenu šansu dobili i oni “iskusni” kako bi pokazali ono što znaju.

Prvo gol na utakmici u devetoj minuti postigao je Ćosić, zatim Fejzić u tridesetoj minuti da bi pet minuta kasnije za 3:0 pogodio Mahmutbegović. Bio je to rezultat prvog poluvremena, a zatim je uslijedila golijada na Adi gdje su gosti čak osam puta vadili loptu iz svoje mreže.

Za 4:0 pogodio je Bećić, 5:0 Zulić, 6:0 Zulić, 7:0 Bećić, 8:0 Zulić, 9:0 Fejzić, 10:0 Bećić i 11:0 Isanović.