Subota , 18. Maja 2024.

Odbojkaši Bosne obezbijedili plasman u polufinale KUP-a FBiH

Odbojkaši Bosne iz Kalesije su savladali Jedinstvo iz Brčkog sa 3:1 i obezbijedili plasman u polufinale KUP-a FBiH.

Kalesijski odbojkaši su bolje otvorili utakmicu i poveli sa 1:0. U drugom setu uslijedio je pad u igri domaćih i Brčaci stižu do izjednačenja.

Ipak, u nastavku susreta kalesijski odbojkaši su prikazali bolju igru i naredna dva seta riješili u svoju korist.

Bosna će u polufinalu KUP-a FBiH igrati protiv Gradine iz Srebrenika.

Utakmica protiv Jedinstva je treneru Bosne Edinu Glogiću poslužila kao generalna proba pred početak nove sezone u “Premijer” ligi BiH.

Kalesijski odbojkaši će narednog vikenda na otvaranju premijerligaške sezone ugostiti Radnika iz Bijeljine.