Petak , 26. Juna 2026.

Odbojkašice Bosne igraju za Ajlu Turić

Prvu prvenstvenu utakmicu ŽOK “Bosna” Kalesija, igra sa ekipom OK “Maglaj” iz Maglaja u subotu, 07.10.2017. godine, sa početkom u 15:00 sati .

Po uzoru na KK Bosna i odbojkaški klub naše općine sredstva skupljena na dan utakmice donirat će za liječenje dvanaestogodišnje Ajle Turić iz Prnjavora.

Sportski klubovi općine Kalesija i ovog puta pokazuju da njihovi sugrađani mogu računati na njih. Kalesijci su pokazali i dokazali da porodica Turić nije sama.

Također pogledajte

Iz štampe izašla Monografija KUD-a “Biser” Tojšići

Kulturno-umjetničko društvo “Biser” Tojšići osnovano je 2010. godine na inicijativu mještana Mjesne zajednice Tojšići – …