U petak, poslije jacije, u Čaršijskoj džamiji, u povodu manifestacije “Poslanik u mom srcu”, održano predavanje na temu “Volimo te, o Allahov Miljeniče”.
Predavanje je održao prof. dr. Šefik Kurdić.
Pogledajte video:
Kulturno-umjetničko društvo “Biser” Tojšići osnovano je 2010. godine na inicijativu mještana Mjesne zajednice Tojšići – …