Srijeda , 24. Juna 2026.

Počela sanacija deponije kod Visa

Načelnik Kalesije Sead Džafić u svom kabinetu danas (ponedjeljak, 5. decembar) potpisao je ugovor vrijednosti 15.795 KM o sanaciji privremene deponije Vis.

potpisivanje

Izvođač radova je kalesijska firma “Kuw-ing”, vlasništvo Avdulaha Hadžića. Ovaj potez načelnika Džafića stvorit će bolje uslove za funkcionisanej ove deponije, koja će u narednom periodu biti zatvorena s obzirom da je sa radom počela deponija na Crnom Vrhu čiju izgradnju je finansirala i Kalesija.

Također pogledajte

Kalesija ponovo uz Zmajeve: U srijedu gledajmo i bodrimo Zmajeve protiv Katara

Nakon fantastične atmosfere i velikog broja građana koji su prethodnih dana zajedno bodrili reprezentaciju Bosne …