Srijeda , 24. Juna 2026.

Bakir Musić osvojio prvo mjesto u Beogradu

Jučer je održano Otvoreno dvoransko prvenstvo Beograda za seniore i seniorke u atletici. Takmičari Atletskog kluba “Sloboda – Tehnograd” ostvarili su zapažene rezultate, a ponovo je dominirao Bakir Musić.

Naš Kalesijac je u disciplini 200 metara osvojio prvo mjesto s vremenom 21.83.

Osim nastupa u svojoj najjačoj disciplini, Bakir je trčao i u utrci na 60 metara, gdje je s vremenom 6.99 osvojio treće mjesto.

Također pogledajte

Biciklom kroz historiju i kulturu Kalesije: Realizovane dvije edukativne ture do nekropola stećaka

U okviru projekta „Biciklom kroz historiju i kulturu Kalesije“, u subotu, 20. juna 2026. godine, …