Ponedjeljak , 20. Maja 2024.

Kalesijska Bosna slavila u Poljicama za bijeg sa zadnje pozicije

8700E6E6-1117-40B5-92DD-C43326F313AE-681x486U zadnjoj utakmici 21.kola Druge lige kalesijska Bosna je danas (nedjelja, 8.april) gostovala u Poljicama kod ekipe Svatovca.

Nakon subotnjih utakmica i dobrih rezultata ekipa sa dna tabele, Bosna je ovu utakmicu dočekala na zadnjoj poziciji, pa je na ovom gostovanju bila pod imperativom da ostane neporažena.

Konačan rezultat je glasio 2:3, za velika tri voda kalesijske ekipe.

Na poluvremenu je Bosna imala prednost od 0:2, a strijelac oba gola je bio Safet Mujkić. Domaćin je u nastavku izjednačio na 2:2, a pobjedonosni gol za Bosnu je postigao mladi Džanić, koji je šansu dobio sa klupe.

Svatovac Poljice – Bosna Kalesija 2:3
(Mujkić 2x, Džanić)

Sa ova tri boda Bosna sada na svom kontu ima 24 boda i skočila je na 13.poziciju.
U narednom kolu Bosna u Kalesiji dočekuje ekipu Gradin iz Srebrenika.

OK “Bosna” Kalesija pobjednik turnira prijateljstva za kadete

OK Bosna Kalesija povodom Dana Općine Kalesija, a u danima vikenda, je organizovao turnir prijateljstva …