Srijeda , 24. Juna 2026.

Održano općinsko takmičenje iz civitasa: OŠ “Kalesija” osvojila prvo mjesto

U OŠ “Rainci Gornji” danas je održano općinsko takmičenje iz oblasti Građanskog obrazovanja, civitasa- projekt građanin.

Ekipa OŠ „Kalesija“ je zauzela 1. mjesto i plasirala se na kantonalno takmičenje gdje će predstavljati općinu Kalesija. Drugo mjesto je dijele OŠ „Rainci Gornji i OŠ „Tojšići“, treće mjesto OŠ „Memići „.

Čestitke učenicima i nastavnicima na ostvarenim rezultatima

Također pogledajte

U Jajićima berba lipe u punom jeku

Ovih se dana zrakom intenzivno širi miris lipe. Poznata po svom nježnom mirisu i ljekovitim …